Fenerbahçe'de Alex De Souza savaşı- Fb Tv

Url

Alex De Souza'nun tam da derbi öncesi İstanbul'a gelmesi ortalığı karıştırdı… başkan adayı Ali Koç yaptığı konuşmada,  "Alex’i Türkiye’ye ben getirmiyorum. Geleceği bana söylendi, 'locanızda maçı izler misiniz?' dendi, 'hayır' dedim. 1907’de bir etkinliğe katılacak, ben ona da gitmeyeceğim. Ben Alex'le karşılaşmak isterim, görüşürüm de ancak bunu sizler bilmezsiniz, ben bunu seçim malzemesi yapmam. Sanki böyle önemli bir maç öncesinde Alex’i ben getiriyorum gibi yansıtılmasına üzülüyorum" sözlerini kullandı.

Mahmut Uslu, Ali Koç'un bu sözlerine Beyaz TV'den cevap verdi. F.Bahçe Asbaşkanı, "Alex'in maça gelmesini yanlış buluyorum. Onu getiren adam 'maça götürmeyelim' diyor ama maça getiriyorlar. Ali Koç çıkıp 'Alex'i ben maça getirdim desin' ama diyemiyor. 3 Temmuz sonrası nasıl kenetlendik ise bundan sonra da öyle kenetlenip şampiyon olacağız" diyerek Ali Koç'u suçladı.

TARAFTARLAR DA İKİYE BÖLÜNDÜ

Alex'in Türkiye'ye gelişi taraftarlar arasında da büyük tartışmalara neden oldu. Bir taraf "tam da önemli maçlar öncesi camiada ve takımda huzursuzluk yaratıyor" derken, diğer taraf "o bizim efsane kaptanımız. Alex takıma anca moral verir" diyor. 

Bir taraf "Alex heykeli dikilmiş adam. Başkanlık seçimlerinde taraf olmamalı" derken, diğer taraf "Alex sadece bir futbolcu. Olduğundan daha önemli yerlere koymayın, büyük anlamlar yüklemeyin. Hagi de Galatasaray için efsaneydi ama hocalık yaptıktan ve başarısız olduktan sonra şimdi eski değeri kalmadı. Geliyor, gidiyor kimsenin umurunda değil. Alex de öyle olacak. Kimse Fenerbahçe'den büyük değil" diyor. 

 

 

Kaynak : http://www.fotospor.com/haber-fenerbahcede-alex-de-souza-savasi-281857

Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.