Fb Tv izle, Fenerbahçe Tv Seyret , Radyo Fenerbahçe

AkhisarsporMKE AnkaragücüAytemiz AlanyasporAntalyasporİstanbul BaşakşehirBeşiktaşBursasporErzurum BBÇaykur RizesporFenerbahçeGalatasarayGöztepeKasımpaşaKayserisporAtiker KonyasporTrabzonsporDemir Grup SivassporYeni Malatyaspor

Fenerbahçe’de Hukuktan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Alper Pirşen, açıklamada bulundu

Fenerbahçe’de Hukuktan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Alper Pirşen, TFF’nin açıklamasının ardından değerlendirme yaptı

Fenerbahçe’de Hukuktan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Alper Pirşen, açıklamada bulundu
10 Aralık 2020 - 1:42

Fenerbahçe’de Hukuktan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Alper Pirşen, TFF’nin hakemler ve MHK’ya yönelik eleştirilere yanıt vermesinin ardından bir açıklamada bulundu. (TFF: HAKEMLERİN ARKASINDAYIZ)

Ali Koç’un hakem eleştirilerinin ardından TFF’den hakemlere destek mesajı gelmişti. Buna dair konuşan Alper Pirşen şu ifadeleri kullandı… (ALİ KOÇ: AHMET ÇAKAR’IN İDDİALARI DOĞRU MU?)

“BİZE KARŞI ALGILAMADIK”

“Yapılan açıklama ortaya yapılmış, doğrudan Fenerbahçe’ye olarak algılamadık. TFF’nin hakemlerle ilgili bakışının pozitif olduğunu görüyoruz. Önerilerimizi not ettik, kulüplerle işbirliğine hazırız diye bir kısım var. Bu bağlamda değerlendirdiğimizde bu çağrıyı biz önemsedik, olumlu bulduk. Ali Koç’uın bazı önerileri olmuştu. Bu iş öyle havada kalmasın, başkanımızın somut önerileri gibi diğer kulüpler de önerilerini sunsun. Ligler oynanıyor şu anda. Ertelenmiş bir çalıştay gibi olmasın”

“YAPILAN AÇIKLAMA MANİDAR”

“Kulüpler hemen toplansın, gelecek hafta bunu konuşsun. Kulübümüz de resmi yolla bir yazı yollamak üzere şu anda TFF’ye. Yapıcı önlemlerimizi dikkate almalarını rica ediyoruz. Haftalardır bir sürü takım açıklamalar yapıyordu. Derbide de hoş olmayan olaylar oldu. Fenerbahçe Başkanı Ali Koç’un açıklamalarından hemen 1 gün sonra bu açıklamanın yapılması manidar geldi bize. Pozitif bakacak olursak Fenerbahçe Kulübü’nün söyledikleri önemseniyor. Bizim için önemli bir geri bildirim oldu.”

“BU KONUDA TATMİN DEĞİLİZ”

“Sayın başkanımızın belirttiği hususlarda TFF neden refleks göstermedi? Bu konuda tatmin değiliz. Maalesef geç gelen açıklama yüzünden testi kırılmış oldu. Bir hakemin ciddi töhmet altında kalmış olduğu bir durum oluştu. Babası bile devreye girdi. Umarız bundan sonra daha dikkatli olunur. TFF’den en önemli beklentimiz, hakem önerilerimizi, beklentilerimizi dinleyecekleri bir toplantı düzenlemeleri.”