Fb Tv izle, Fenerbahçe Tv Seyret , Radyo Fenerbahçe

Radyo Fenerbahçe

Radyo Fenerbahçe Dinle

Radyo Fenerbahçe Dinle


Radyo Fenerbahçe, 97.0 frekansında İstanbul ili merkezli yayın yapan yerel bir radyodur. Fb Tv ile spor kulübü olarak ilk televizyonu kanalını kuran Fenerbahçe, ardından radyosunu kurmuştur. Fenerbahçe FM, İstanbul ve çevresinde karasal yayından dinlebilmektedir. Fenerbahçe Spor Kulübü ile ilgili tüm haberlere 24 saat kesintisiz yayın yapan radyo kanalından ulaşabilirsiniz.

Radyo Fenerbahçe, İstanbul merkezli 2010 yılında 97.0 frekansından yayına başlamış spor radyosu Radyo Fenerbahçe Fenerbahçe Spor Kulübü resmi radyosudur. Fenerbahçe Radyo da Fenerbahçe Spor Kulübünün tüm branşlarından haberlere 7 gün 24 saat kesintisiz ulaşabilirsiniz. Radyo Fenerbahçe İstanbul ve çevresinde 97.0 frekansından yayın yaparken ayrıca internetten dünyanın her yerinde Radyo Fenerbahçe canlı dinlenebilmektedir, Radyo Fenerbahçe, Radyo Fenerbahçe dinle, 97.0 dinle.

Fenerbahçe Radyo’yu internet üzerinden http://live.radyofenerbahce.org/ adresinden de dinleyebilirsiniz. Türkiye’nin ilk kulüp radyosu özelliğini taşıyan Radyo Fenerbahçe yayınlarını 97.0 frekansından devam ettirmektedir.

İstanbul frekansı 97,0 olan, Sarı – Lacivertli renklere gönül vermiş seyircilerin ortak bilgi platformu olan Radyo Fenerbahçe, resmi Fenerbahçe radyo kanalıdır. Bu kanal üzerinden takımın dengeleri hakkında tüm bilgileri bulabilirsiniz. Ara ara yaptıkları spor haberleri programları ile transfer haberleri, sakatlıklar, maçların analizleri, cezalılar, fikstür gibi pek çok detayı bizlere sunmayı ihmal etmeyen taraftar kanalı, günümüzde de milyonlarca seyirci tarafından tercih ediliyor.

Her geçen gün büyüyen kitleye temsil sağlayan Radyo Fenerbahçe, özellikle bu sezon ki bomba transferleri ile kitlesini her yerde arttırdı ve daha ileri safhalara taşıdı.  Nani, Van Persie gibi Dünyaca ünlü olan star oyuncuları Türkiye’ye getiren Fenerbahçe takımı, son 6 aydır var olan kitlesini 2 katına çıkardı ve şimdi Türkiye’nin en büyük taraftar kanalı haline dönüştü!

Sizler de aynı coşkuyu yaşamak ve her haberden anlık olarak bilgi almak istiyorsanız hemen radyo frekansınızı Radyo Fenerbahçe’ye ayarlayın, muhteşem haberlerin olduğu bu yayından mahrum kalmayın.  “Milyonlarca Fenerli burada, siz neredesiniz?” sloganı ile tüm Avrupa’da yayın yapan kanal, bizlerin aracılığı ile de sizlere web radyosu olarak yansıtılıyor.

Sitemize giriş yaptıktan sonra Radyo Fenerbahçe olarak aratmanızı yapabilir, takım ile ilgili çok özel bilgilere sizlerde anlık olarak ulaşabilirsiniz. Daha fazla beklemenin alemi yok, hemen siz de kanal üzerinden radyo Fenerbahçe frekansına geçiş yapın ve takımınıza sahip çıkın!

Radyo Fenerbahçe Dinle